Побутова техніка, навіть найнадійніша і найдорожча, схильна до періодичних збоїв,  ремонт холодильників Ariston в Києві  залишається важливим і затребуваним обслуговуванням. Збої в роботі такого обладнання відбуваються з різних причин - через виробничі дефекти, стрибки напруги, необережну роботу. Вони призводять до зниження продуктивності та повної відмови обладнання. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, зверніться до майстерні. Усунення несправностей у холодильниках цієї марки здійснюється фахівцями із серйозним досвідом та необхідними практичними навичками. У той же час використовуються якісні компоненти та холодоагенти, які дозволяють замовнику забезпечити безперебійну роботу відремонтованого пристрою.

remont kholodilnikov aristonЗавдяки багаторічному досвіду та наявності всіх інструментів, необхідних для діагностики, ми швидко викликаємо несправності та приховані дефекти у технології. Наші співробітники – кваліфіковані фахівці, вони знають усі конструктивні та експлуатаційні характеристики кожної моделі. Ariston Refrigerator Repair Assistant завжди пропонує найбільш економічне вирішення проблеми. І тоді власник отримує повністю функціональний пристрій! З нами ви не тільки заощадите гроші на ремонті приладів, а й отримаєте гарантію сервісного центру за правильну роботу електроприладів.

Супер властивості

Нові пристрої гарантують максимальну ефективність та захист навколишнього середовища, оскільки вони мають енергетичний клас A+ та A++. Низьке енергоспоживання дозволяють нам присвоїти Ecotech класу A++, що є символом екологічного інтересу. Продукти класу А++ заощаджують до 40% енергії в порівнянні з іншими моделями.

Висока якість зберігання

З'являється нова концепція охолодження – якісне охолодження продукту комбінованих Hotpoint Ariston. Нові моделі зберігають свіжість і оригінальність продуктів, що швидко псуються, повністю продовжуючи термін їх зберігання. Передова технологія, розроблена компанією Hotpoint, створює ідеальні умови для зберігання продуктів, захищаючи їх від шкідливого впливу грибків плісняви ​​та бактерій, які прискорюють їх псування.

Основні проблеми втроїв коли потрібен ремонт холодильників Арістон (Ariston)

Основна проблема «простих» (без антифризних систем) двокамерних Ariston проявляється в наступному: утворюється сніговий покрив, який потім тане, коли температура всередині наближається до кімнатної температури. Морозильна камера зберігає свою морозильну здатність протягом деякого часу – все схоже на Indesit. Фреон протікає, тому що з'явилася дірка, через яку «кров» залишає «вени» (випарювальна труба). Йдеться про заводське паяння мідно-алюмінієвих труб, які за своєю суттю ненадійні. Потрібен ремонт холодильника Ariston, щоб усунути причину витоку фреону. У порівнянні з витоком фреону ремонт двигуна компресора у практиці ремонту зустрічається набагато рідше.

Ще одна проблема, яка періодично виникає цієї марки, - поява неприємних запахів усередині пристрою. У цьому випадку капіляри, які відповідають за дренаж води, яка в свою чергу застоюється там і створює різкий запах, безумовно забилися. Ця проблема досить серйозна, тому для її вирішення вам обов'язково доведеться звернутися за допомогою до фахівців, інакше, вирішіть відремонтувати пристрій самостійно, ви можете лише посилити несправність і повністю відключити. Наші фахівці, провівши діагностику вашого холодильника, дадуть вам рекомендації щодо можливих варіантів ремонту з урахуванням поточного стану та фінансової сторони запропонованого рішення.

Багато виробничих ліній Ariston працюють зі спеціальним холодоагентом ізобутаном R600, який є надзвичайно легкозаймистим газом. Тому, ремонт, своїми руками - дуже небезпечне завдання, яке краще уникати. У разі витоку ваш холодильник стане серйозною загрозою. Відкриття випарників та будь-які інші роботи, пов'язані з витоками холодоагенту, можуть бути доручені лише кваліфікованому спеціалісту з необхідними теоретичними знаннями та практичним досвідом. Втручання власника в систему у переважній більшості випадків призводить до остаточного виходу пристрою з ладу та витрат на його відновлення.

Скільки коштує ремонт?

Початкові ціни можна побачити на офіційному сайті сервісного центру. При заповненні заявки назвіть модель пристрою, запишіть виявлені симптоми і це дасть фахівцям можливість заздалегідь визначити причини збою. Вартість ремонту залежатиме від складності перерви та необхідності встановлення нових компонентів. У нашій компанії власники техніки одержують дуже низькі ціни.

НайменуванняЦіна, грн.
Виїзд та діагностикаБЕЗКОШТОВНО
 • Усунення засмічення капілярного трубопроводу
від 690
 • Заміна фільтра-осушувача
від 590
 • Встановлення конденсатора
від 590
 • Ремонт трубопроводу, плати керування, індикації
від 690
 • Заміна мотор-компресора, заправка холодильника холодогентом
від 690
 • Прочищення дренажної системи з повним розбиранням, частковим розбиранням
від 690
 • Встановлення та підключення нового холодильника з підведенням води до вже встановленого вентиля
від 690
 • Ремонт двигуна, електросхеми, компрессора, теплоізоляції шафи
від 690
 • Усунення шуму (регулювання трубопроводів, амортизаторів)
від 590
 • Ремонт таймера, двигуна вентилятора або трансформатора
від 690
 • Заміна ущільнювальної гуми дверей, термостата
від 590
 • Регулювання дверей, петель, полиць, шнура електроживлення
від 690
 • Заправка фреоном
від 590
 • Зміна комутації підключення при заміні двигуна-компресора
від 590
 • Усунення шуму (регулювання трубопроводів, амортизаторів)
від 690
 • Усунення витоку фреону
від 690
 • Заміна датчика відтайки, датчика температури, датчика перегріву, плавкого запобіжника
від 690
 • Ремонт льодогенератора, системи підведення води від вентиля, льоду.
від 690

 

 • При відмові або неремонтопридатності техніки - виїзд та діагностика - 590 грн.
 • У вартість робіт не включено запчастини та витратний матеріал.
 • Виїзд за межі міста від «кільцевої дороги» 20 грн/км.
 • Майстер видає квитанцію з докладним описом робіт, витратного матеріалу та загальною сумою замовлення. Виданий документ є гарантією в період 1 місяць.
 • Київська область - Віта-Поштова Тарасівка Микуличі Вишневе Ворзель Крюківщина Блиставиця Клавдієво-Тарасове Немішаєве Дмитрівка Гнатівка Вишгород Чабани Бровари Гаврилівка Глеваха Міла Горенка Бориспіль Білогородка Буча Свято-Петровське Білогородка
 • Станції метро - Академмістечко Палац Україна Деміївська Дарниця Берестейська Університет Дніпро Поштова Площа Арсенальна Олімпійська Хрещатик Героїв Дніпра Либідська Святошин Лук'янівка Вокзальна Лівобережна Майдан Незалежності Мінська Житомирська Палац спорту Шулявська Золоті ворота Нивки Бориспільська Сирець Контрактова Площа Петрівка Театральна
 • Лівий берег : Деснянський район, Дарницький район, Дніпровський район - Позняки Биківня Харківський масив Село Шевченка Рембаза Лісова Дарницький Бортничі Позняки Бортничі Осокорки ДВРЗ Соцмістечко Троєщина Лівобережний масив Березняки Русанівка Стара Дарниця Гідропарк
 • Правий берег : Солом'янський район, Подільський район, Оболонський район, Шевченківський район, Святошинський район, Голосіївський район, Печерський район - Залізничний масив Кадетський Гай Совки Пуща-Водиця Татарка Борщагівка) Відрадний Чапаєвка Караваєві дачі Липки Солом'янська Батиєва гора Південна Виноградар ВДНХ Вітряні гори Мотицький масив Святошино Китаєво Сирець Печерськ Перемоги Берестейська Теремки Академмістечко Шулявка Дорогожичі Петрівка Куренівка Майдан Новобіличі Мінський масив Жуляни Чоколовський Нивки Олександрівська Слобідка Житомирська Біличі Феофанія Пирогово Поділ Лук'янівка Пріорка Солдатська Слобідка Чорна гора Оболонь Деміївка Саперне поле Центр Хрещатик Звіринець

 

Сервісний центр з ремонту холодильників Ariston

У нашій компанії працюють лише найкращі фахівці у своїй галузі, кожен з яких закріплений за певною областю. Це дозволяє їм швидко реагувати на запити клієнтів та вирішувати проблеми якнайшвидше. Всі наші викладачі – доброзичливі та чуйні люди, які не тільки допомагають усунути несправність, але й дають рекомендації щодо правильного функціонування пристрою. Згідно зі статистикою, більшість помилок лише для цього. Звичайно, існують також помилки, пов'язані із заводськими несправностями або несправностями, спричиненими стрибками напруги. Однак, як правило, всі нормально працюючі пристрої можуть працювати кілька років.

Ariston в домашніх умовах – одна з найпопулярніших послуг у Києві. На жаль, всі виробники, включаючи марку Ariston, рано чи пізно виходять з ладу. Мало того, є незамінним приладом, без якого вкрай складно обійтися навіть за один день. Тому навіть транспортування великого та важкого до сервісного центру вкрай скрутне. Саме тому сервіс пропонує якісний ремонт у місті Києві.