І жінки, і чоловіки хочуть бачити безперебійну працездатність їхньої техніки. Особливо це стосується вашого будинку, квартири чи офісу. Київ це велике місто, в якому розміщується величезна кількість компаній, підприємств та житлових будівель.

ISservice команда професіоналів з встановлення, обслуговування та ремонту побутової техніки . Ми пропонуємо послуги понад 10 років. Географія виїзду майстрів для виконання замовлення – Київ та Київська область. У нашому штаті понад 50 майстрів різних напрямків. Кожен із них має спеціальну підготовку у своїй галузі. Додаткові тренінги та курси з ремонтних робіт дають можливість постійно підвищувати професіоналізм.

Вигідно та зручно

Ми прагнемо знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта для успішної співпраці з обох сторін. Вам не потрібно кудись їхати, щоб замовити ремонт ми надаємо послуги вдома.

ISservice тісно співпрацює з виробниками побутової техніки. Власний склад та прямі поставки запчастин дозволяють побудувати вигідну цінову політику для клієнтів. Необхідні компоненти від кнопок до двигунів завжди доступні. Вам не доведеться чекати. Ми зробимо всю роботу швидко, і вам сподобається наш сервіс.remont tehniki

Ми надаємо:

  1. Термінову діагностику
  2. Якісний ремонт побутових приладів
  3. Гарантію на ремонт, це підтверджує високу якість робіт та матеріалів, що використовуються.
  4. Усі категорії ремонту виконуються вдома або в майстерні

Телефонуйте зараз, з нами ви отримаєте найкращий сервіс

Насамперед, нам відомо що таке репутація. Немає ідеальних і досконалих фахівців, але ми постаралися поєднати найкраще, тому що на все інше є гарантія. Гарантія того, що у кожному конкретному випадку компанія знаходиться на стороні клієнта, який замовив послугу. Для реалізації всіх послуг компанії з рекомендаціями працюють лише перевірені спеціалісти.