Найдоступніші прилади такого рівня надійності та комфорту. Ергономічна робоча система та зручний функціонал. Як правило, перші проблеми не виникають раніше, ніж через 5-7 років з моменту їх придбання. Просте систематичне обслуговування у спеціалізованому центрі захистить від більшості можливих проблем та відмов обладнання. Він має відмінні характеристики споживання та набір унікальних функцій у своєму сегменті, які спрощують використання та запобігають передчасному ремонту холодильників Candy .

Ремонт холодильників Candy вдома

remont kholodilnikov candyНезважаючи на поточний рівень якості продукції, прилади повинні ремонтуватись протягом життєвого циклу, встановленого виробником. Збої часто виникають через порушення правил експлуатації або зовнішні чинники, наприклад, через падіння напруги. Також не варто забувати про природне зношування деталей. Чим більше функцій, тим складніша техніка, тому вихід з ладу будь-якої деталі цілком можливий. У більшості випадків таке охолодження неможливо відремонтувати без спеціального обладнання та знань. Сервіс надає якісні послуги на ремонт у регіоні за адресою замовника.

Щоб майстер міг дістатися до об'єкта якнайшвидше, необхідно наступне:

Перевірте, щоб надати оператору сервісного центру важливу інформацію про несправність (холодильник не замерзає, не вмикається, не вимикається). Зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті, та вкажіть точну адресу, контактний телефон та іншу важливу інформацію. Оператор негайно надасть цю інформацію, і фахівець із ремонту поспішить полагодити його.

Типи робіт техніки

Принцип роботи більшості сучасних пристроїв той самий. Більш дорогі моделі мають додаткові функції: від автомата для роздачі льоду в напоях до повноцінного комп'ютера з виходом в Інтернет. У будь-якому випадку всі види ремонту діляться на три категорії - за рівнем складності:

 1. Простий ремонт. І тут проводиться діагностична робота, і навіть заміна неключевых елементів. Це включає заміну контрольної лампи, вирівнювання дверей, заміну дверей, заміну ущільнення, перекриття дроту або заміну несправної вилки.
 2. Складний ремонт. Це професійний ремонт морозильної камери, включаючи роботу з електромеханічними компонентами пристрою. Зокрема, робота включає відновлення або заміну термометра і термостата, пускового реле, таймера, підігрівача відтайки, трансформатора, електронного блоку управління.
 3. Повний ремонт. Це максимальний рівень складності, що передбачає відновлення чи заміну ключових елементів: компресора, фільтра, випарника, трубки, зливного патрона. При цьому майстер також заповнює блок олією та охолоджувальною рідиною, видаляє сміття та вологу, що скупчилися всередині корпусу.

Переваги звернення в ISservice

Майстри приїдуть додому протягом 1 години після отримання заявки. Вартість послуг узгоджується заздалегідь та залишається фіксованою. Фахівець може зробити всі марки. Ми пишаємося тим, що клієнти залишають лише позитивні відгуки про компанію. Наша майстерня може будь-коли зв'язатися з нами для ремонту пристрою незалежно від складності несправності. Досвідчений ремісник навіть перебирає ремонт, від якого відмовилися інші.

НайменуванняЦіна, грн.
Виїзд та діагностикаБЕЗКОШТОВНО
 • Усунення засмічення капілярного трубопроводу
від 690
 • Заміна фільтра-осушувача
від 590
 • Встановлення конденсатора
від 590
 • Ремонт трубопроводу, плати керування, індикації
від 690
 • Заміна мотор-компресора, заправка холодильника холодогентом
від 690
 • Прочищення дренажної системи з повним розбиранням, частковим розбиранням
від 690
 • Встановлення та підключення нового холодильника з підведенням води до вже встановленого вентиля
від 690
 • Ремонт двигуна, електросхеми, компрессора, теплоізоляції шафи
від 690
 • Усунення шуму (регулювання трубопроводів, амортизаторів)
від 590
 • Ремонт таймера, двигуна вентилятора або трансформатора
від 690
 • Заміна ущільнювальної гуми дверей, термостата
від 590
 • Регулювання дверей, петель, полиць, шнура електроживлення
від 690
 • Заправка фреоном
від 590
 • Зміна комутації підключення при заміні двигуна-компресора
від 590
 • Усунення шуму (регулювання трубопроводів, амортизаторів)
від 690
 • Усунення витоку фреону
від 690
 • Заміна датчика відтайки, датчика температури, датчика перегріву, плавкого запобіжника
від 690
 • Ремонт льодогенератора, системи підведення води від вентиля, льоду.
від 690

 

 • При відмові або неремонтопридатності техніки - виїзд та діагностика - 590 грн.
 • У вартість робіт не включено запчастини та витратний матеріал.
 • Виїзд за межі міста від «кільцевої дороги» 20 грн/км.
 • Майстер видає квитанцію з докладним описом робіт, витратного матеріалу та загальною сумою замовлення. Виданий документ є гарантією в період 1 місяць.
 • Київська область - Віта-Поштова Тарасівка Микуличі Вишневе Ворзель Крюківщина Блиставиця Клавдієво-Тарасове Немішаєве Дмитрівка Гнатівка Вишгород Чабани Бровари Гаврилівка Глеваха Міла Горенка Бориспіль Білогородка Буча Свято-Петровське Білогородка
 • Станції метро - Академмістечко Палац Україна Деміївська Дарниця Берестейська Університет Дніпро Поштова Площа Арсенальна Олімпійська Хрещатик Героїв Дніпра Либідська Святошин Лук'янівка Вокзальна Лівобережна Майдан Незалежності Мінська Житомирська Палац спорту Шулявська Золоті ворота Нивки Бориспільська Сирець Контрактова Площа Петрівка Театральна
 • Лівий берег : Деснянський район, Дарницький район, Дніпровський район - Позняки Биківня Харківський масив Село Шевченка Рембаза Лісова Дарницький Бортничі Позняки Бортничі Осокорки ДВРЗ Соцмістечко Троєщина Лівобережний масив Березняки Русанівка Стара Дарниця Гідропарк
 • Правий берег : Солом'янський район, Подільський район, Оболонський район, Шевченківський район, Святошинський район, Голосіївський район, Печерський район - Залізничний масив Кадетський Гай Совки Пуща-Водиця Татарка Борщагівка) Відрадний Чапаєвка Караваєві дачі Липки Солом'янська Батиєва гора Південна Виноградар ВДНХ Вітряні гори Мотицький масив Святошино Китаєво Сирець Печерськ Перемоги Берестейська Теремки Академмістечко Шулявка Дорогожичі Петрівка Куренівка Майдан Новобіличі Мінський масив Жуляни Чоколовський Нивки Олександрівська Слобідка Житомирська Біличі Феофанія Пирогово Поділ Лук'янівка Пріорка Солдатська Слобідка Чорна гора Оболонь Деміївка Саперне поле Центр Хрещатик Звіринець

 

Сервісний центр Ремонт холодильника Канді

Ремонт Candy має бути доручений кваліфікованому майстру, який зазвичай працює у великих сервісних центрах, тому що компанії беруть на себе відповідальність за навчання співробітників і постійно вирушають на навчання, щоб покращити свої навички та навчання, побутову техніку та незнайомці. Бренд, такий як Candy, популярний в Україні, тому сервісні центри не мають проблем з наявністю запасних частин для цієї марки. Найчастіше, як зазначають майстри, у таких холодильниках відбуваються такі поломки: витік фреону, поломка електронного модуля та поломка термостата. Але майстри, які мають великий досвід і відповідні знання, зіткнуться з відмовою будь-якої складності, зроблять якісний ремонт холодильника Канді та нададуть гарантію після закінчення ремонту.

У 1945 році майстерня була заснована Едемом Фумагаллі і сьогодні вона стала італійською групою компаній під назвою Candy Group. Бренд Candy завоював не лише популярність у всьому світі, але й заслужив стабільну репутацію за високу якість. Candy відрізняються від інших своєю ергономічністю, передовими технологіями та оригінальним дизайном. Як правило, після придбання холодильного обладнання воно експлуатується без проблем протягом семи років, а потім воно може зламатися. Ця послуга надається практично у всіх сервісних центрах з ремонту даної побутової техніки в інших містах. Ви також можете недорого відремонтувати, якщо ви добре підійдете до вибору сервісного центру і знайдете той, де ціна ремонту буде мінімальною, а не завищеною. Ремонт полягає в усуненні всіх несправностей, але після огляду пристрою майстром,