Вироблені відомою словенською маркою Gorenje, рідко ламаються і найчастіше виходять з ладу через недотримання правил експлуатації. Тому власникам доводиться стикатися з проблемами, пов'язаними з неправильною роботою датчика температури, електроніки модуля керування, а також мотора-компресора. Компанія розпочала виробництво у 1962 році. Як ви можете бачити, історія виробництва дуже довга, тому сучасні моделі оснащені найновішими технологіями та конструкцією, з багатьма технічними інноваціями та винаходами в галузі побутового охолодження. Ремонт холодильників Gorenje у Києві, для його реалізації потрібні не мінімальні навички, а величезна кваліфікація та професіоналізм. В основному необхідний після гарантійного обслуговування, і часто відмови пов'язані з електронним управлінням та датчиками, що може бути пов'язане з неправильним поводженням з обладнанням. Але що якщо всі хочуть дешевий ремонт? Все просто, ви знайдете сервісну майстерню ISservice. Крім того, якщо у вас немає часу, довіртеся досвідченому сервісному центру, який зробить ремонт у вашій оселі, не відволікаючи вас від домашніх справ.

remont kholodilnikov gorenjeОсновні причини виходу з ладу

Звичайно, тільки досвідчений майстер зможе встановити точну причину відмови Gorenje, проте, як показує практика, в залежності від типу моделі існує категорія особливо частих несправностей.

Найпоширеніша причина, через яку наші майстри ремонтують елементи згоряння, полягає у підвищеному рівні шуму. Спочатку перевірте правильність установки холодильника, часто неправильне встановлення впливає на неприємне звукове тло.

Іншою найпоширенішою причиною є те, що наші фахівці з ремонту помічають несправності через нестабільну напругу в мережі. Після такої різниці необхідно замінити або відремонтувати плату керування – вони перегорають при різкому падінні напруги.

Крім того, при необережному поводженні Gorenje може почати працювати зі збоями через витік фреону: в цьому випадку потрібно відновити цілісність системи і заправити обладнання холодоагентом. Звичайно, незалежно від характеру поломки, не намагайтеся робити ремонт самостійно, тому що такий підхід у 98% випадків призводить до повного виходу пристрою з ладу.

Ціни на ремонт холодильників Gorenje у Києві

Попередження! Ціни, що вказані на сайті, не включають вартість запчастин. Точна ціна залежить від поломки та вартості запасних частин для вашої моделі. На всі види робіт надається гарантія, а акт виконаних робіт оформляється за спеціальною формою. Сервіс пропонує послуги висококваліфікованих ремонтників холодильного та морозильного обладнання за привабливими цінами. Наші фахівці регулярно проходять навчання у західних виробників і тому можуть швидко знайти причину несправності та виконати ремонт якнайшвидше.

НайменуванняЦіна, грн.
Виїзд та діагностикаБЕЗКОШТОВНО
 • Усунення засмічення капілярного трубопроводу
від 690
 • Заміна фільтра-осушувача
від 590
 • Встановлення конденсатора
від 590
 • Ремонт трубопроводу, плати керування, індикації
від 690
 • Заміна мотор-компресора, заправка холодильника холодогентом
від 690
 • Прочищення дренажної системи з повним розбиранням, частковим розбиранням
від 690
 • Встановлення та підключення нового холодильника з підведенням води до вже встановленого вентиля
від 690
 • Ремонт двигуна, електросхеми, компрессора, теплоізоляції шафи
від 690
 • Усунення шуму (регулювання трубопроводів, амортизаторів)
від 590
 • Ремонт таймера, двигуна вентилятора або трансформатора
від 690
 • Заміна ущільнювальної гуми дверей, термостата
від 590
 • Регулювання дверей, петель, полиць, шнура електроживлення
від 690
 • Заправка фреоном
від 590
 • Зміна комутації підключення при заміні двигуна-компресора
від 590
 • Усунення шуму (регулювання трубопроводів, амортизаторів)
від 690
 • Усунення витоку фреону
від 690
 • Заміна датчика відтайки, датчика температури, датчика перегріву, плавкого запобіжника
від 690
 • Ремонт льодогенератора, системи підведення води від вентиля, льоду.
від 690

 

 • При відмові або неремонтопридатності техніки - виїзд та діагностика - 590 грн.
 • У вартість робіт не включено запчастини та витратний матеріал.
 • Виїзд за межі міста від «кільцевої дороги» 20 грн/км.
 • Майстер видає квитанцію з докладним описом робіт, витратного матеріалу та загальною сумою замовлення. Виданий документ є гарантією в період 1 місяць.
 • Київська область - Віта-Поштова Тарасівка Микуличі Вишневе Ворзель Крюківщина Блиставиця Клавдієво-Тарасове Немішаєве Дмитрівка Гнатівка Вишгород Чабани Бровари Гаврилівка Глеваха Міла Горенка Бориспіль Білогородка Буча Свято-Петровське Білогородка
 • Станції метро - Академмістечко Палац Україна Деміївська Дарниця Берестейська Університет Дніпро Поштова Площа Арсенальна Олімпійська Хрещатик Героїв Дніпра Либідська Святошин Лук'янівка Вокзальна Лівобережна Майдан Незалежності Мінська Житомирська Палац спорту Шулявська Золоті ворота Нивки Бориспільська Сирець Контрактова Площа Петрівка Театральна
 • Лівий берег : Деснянський район, Дарницький район, Дніпровський район - Позняки Биківня Харківський масив Село Шевченка Рембаза Лісова Дарницький Бортничі Позняки Бортничі Осокорки ДВРЗ Соцмістечко Троєщина Лівобережний масив Березняки Русанівка Стара Дарниця Гідропарк
 • Правий берег : Солом'янський район, Подільський район, Оболонський район, Шевченківський район, Святошинський район, Голосіївський район, Печерський район - Залізничний масив Кадетський Гай Совки Пуща-Водиця Татарка Борщагівка) Відрадний Чапаєвка Караваєві дачі Липки Солом'янська Батиєва гора Південна Виноградар ВДНХ Вітряні гори Мотицький масив Святошино Китаєво Сирець Печерськ Перемоги Берестейська Теремки Академмістечко Шулявка Дорогожичі Петрівка Куренівка Майдан Новобіличі Мінський масив Жуляни Чоколовський Нивки Олександрівська Слобідка Житомирська Біличі Феофанія Пирогово Поділ Лук'янівка Пріорка Солдатська Слобідка Чорна гора Оболонь Деміївка Саперне поле Центр Хрещатик Звіринець

 

Сервісний центр ремонт холодильника Гореньє

Наші кваліфіковані фахівці можуть відремонтувати будь-яку модель з використанням сучасного обладнання та нових оригінальних запасних частин, якщо потрібно замінити несправні деталі. Водночас ми підтримуємо помірну цінову політику та встановлюємо справедливі ціни на наші послуги. Співробітники нашого сервісного центру пропонують негайний та якісний ремонт у будь-який час вдома у клієнта.Ремісники також приїжджають у передмістя. Водночас ефективність роботи не впливає на якість: всім клієнтам видається гарантійний документ із терміном дії до 1 року. Дуже інтенсивне використання пристрою протягом тривалого часу означає, що навіть цей надійний пристрій від відомого європейського бренду виходить з ладу. Для ремонту кожної моделі Gorenie нашим спеціалістам потрібно від чверті години до години на день,

Коли потрібний ремонт будинку справді якісних пристроїв, багато жителів регіону, природно, обирають наш сервіс. Крім того, ви заощадите час та гроші разом з нами, оскільки пристрої ремонтуються безпосередньо у клієнта. З цієї причини немає потреби перевозити несправний пристрій до майстерні. Довірте свою техніку справжнім фахівцям.