В наш час у кожному будинку є в користуванні всілякі моделі малої та великогабаритної побутової техніки, багато хто вже не може собі уявити життя без холодильників, пилососів. Побутова техніка, що випускається італійською фірмою ARDO, стає все більш популярною серед російських споживачів завдяки своїй високій надійності та стильному дизайну. Все це повною мірою відноситься і до пральних машин даної марки, які, як правило, довго служать, не завдаючи особливих турбот своїм власникам. Однак все ж таки доводиться часом стикатися з поломками. Ремонт пральних машин Ardo може бути забезпечений лише при зверненні до професіоналів, які мають досвід ремонту техніки.

Найбільш поширена і, на щастя, легко усувається проблема полягає в тому, що час від часу відбувається засмічення зливних патрубків машини. І причина цього полягає не в будь-яких виробничих дефектах пральної побутової техніки, а в недостатньому догляді за нею власників-користувачів. Проявом цієї неполадки, як правило, є виникнення проблем з повним віджиманням білизни після завершення штатного циклу прання. Це свідчить про те, що не вся вода видаляється з агрегату.

Щоб усунути цю причину порушення роботи необхідно здійснити прочищення патрубків від сміття, що накопичилося. Якщо в результаті ситуація не виправляється, значить, можна припустити, що проблема серйозніша - можливо, несправності в зливному насосі. У цьому випадку машинка ardo вимагає більш складний ремонт, і необхідно скористатися послугами фахівця і викликати майстра з сервісного центру з ремонту побутової техніки .

НайменуванняЦіна, грн.
Виїзд та діагностикаБЕЗКОШТОВНО
 • Заміна підшипників
від 690
 • Заміна насосу
від 490
 • Заміна клапанів
від 490
 • Заміна тена
від 690
 • Заміна щіток на двигуні
від 690
 • Ремонт модуля керування, двигуна
від 690
 • Заміна сальника
від 690
 • Ремонт дверцят, заміна люка, кріплення люка
від 690
 • Заміна амортизаторів
від 690
 • Встановлення нового барабана
від 690
 • Заміна приводного ременя
від 690
 • Чищення насоса, усунення засмічення
від 690
 • Заміна ущільнювача
від 490

 

 • При відмові або неремонтопридатності техніки - виїзд та діагностика - 490 грн.
 • У вартість робіт не включено запчастини та витратний матеріал.
 • Виїзд за межі міста від «кільцевої дороги» 20 грн/км.
 • Майстер видає квитанцію з докладним описом робіт, витратного матеріалу та загальною сумою замовлення. Виданий документ є гарантією в період 1 місяць.
 • Київська область - Віта-Поштова Тарасівка Микуличі Вишневе Ворзель Крюківщина Блиставиця Клавдієво-Тарасове Немішаєве Дмитрівка Гнатівка Вишгород Чабани Бровари Гаврилівка Глеваха Міла Горенка Бориспіль Білогородка Буча Свято-Петровське Білогородка
 • Станції метро - Академмістечко Палац Україна Деміївська Дарниця Берестейська Університет Дніпро Поштова Площа Арсенальна Олімпійська Хрещатик Героїв Дніпра Либідська Святошин Лук'янівка Вокзальна Лівобережна Майдан Незалежності Мінська Житомирська Палац спорту Шулявська Золоті ворота Нивки Бориспільська Сирець Контрактова Площа Петрівка Театральна
 • Лівий берег : Деснянський район, Дарницький район, Дніпровський район - Позняки Биківня Харківський масив Село Шевченка Рембаза Лісова Дарницький Бортничі Позняки Бортничі Осокорки ДВРЗ Соцмістечко Троєщина Лівобережний масив Березняки Русанівка Стара Дарниця Гідропарк
 • Правий берег : Солом'янський район, Подільський район, Оболонський район, Шевченківський район, Святошинський район, Голосіївський район, Печерський район - Залізничний масив Кадетський Гай Совки Пуща-Водиця Татарка Борщагівка) Відрадний Чапаєвка Караваєві дачі Липки Солом'янська Батиєва гора Південна Виноградар ВДНХ Вітряні гори Мотицький масив Святошино Китаєво Сирець Печерськ Перемоги Берестейська Теремки Академмістечко Шулявка Дорогожичі Петрівка Куренівка Майдан Новобіличі Мінський масив Жуляни Чоколовський Нивки Олександрівська Слобідка Житомирська Біличі Феофанія Пирогово Поділ Лук'янівка Пріорка Солдатська Слобідка Чорна гора Оболонь Деміївка Саперне поле Центр Хрещатик Звіринець

 

Ремонт пральних машин Ardo потрібен раптово

remont stiralnykh mashin ardo

Іноді відбувається таке, коли під час функціонування спрацьовує система автоматичного захисту. Причини цього можуть бути різні: пошкодження електропроводки, неполадки з нагрівальним елементом або виникнення короткого замикання в обмотці двигуна. Для того, щоб усунути всі перелічені несправності, потрібно зробити серйозне втручання в складну конструкцію агрегату, у зв'язку з чим роботу такого характеру слід доручити досвідченому майстру. Фахівець проведе попередню діагностику справжньої причини поломки, а потім здійснить необхідні кроки для її усунення.

В окремих випадках нескладний ремонт можна зробити самотужки. Якщо, скажімо, виникають проблеми із підключенням до машини зливного шланга. У процесі тривалої та частої експлуатації можлива втрата герметичності приєднання шланга, але її відновлення можна без особливих труднощів провести самостійно, відновлюючи тим самим функціональність агрегату.

Також самотужки можна вирішити і невеликі проблеми, що виникають з електропроводкою. Але якщо доводиться стикатися з неполадками в таких серйозних складових, як двигун, помпа, включаючи електронний блок управління, варто скористатися послугами сервісного центру, одним з напрямків діяльності якого є ремонт, фахівці якого мають відповідну кваліфікацію і досвід роботи. У цьому випадку ви можете бути впевнені у якісному ремонті. Майстер може виїхати додому, і якщо поломка не надто серйозна, вирішити питання на місці. Але може знадобитися і доставка побутового агрегату до майстерні.