Ремонт великої побутової техніки та цілий спектр послуг з відновлення у Києві та київській області вдома здійснює ISservice. Вам більше не потрібно везти великогабаритну техніку в обслуговуючий центр, витрачаючи особистий час, зусилля, а як наслідок – і кошти. Ознайомитись з нашою пропозицією та тарифами, Ви зможете, перейшовши у відповідний розділ або зателефонувавши нам за контактними номерами телефонів.

  • Майстерня лагодить пристрої наступних марок: Smeg (Сміг), Indesit (Індезит), Whirlpool (Вірпул), Saturn (Сатурн), Candy (Канді), Moulinex (Мулінекс), Greta (Грета), Nord (Норд), UFO , Swizer (Свізер) , Karcher (Керхер) , Zelmer (Зелмер) , Kenwood (Кенвуд) , Panasonic (Панасонік) , Bork (Борк) , Teka (Тека) , Krups (Крупс) , Ardo (Ардо) , Aurora (Авро , VES Electric (Вага Електрика) , Gaggenau (Гагенью).

центр, майстер з ремонту великої побутової технікиВелика техніка спеціалізована і призначена для миття посуду, сушіння білизни, зберігання продуктів харчування тощо. Електропобутові пристрої за своєю будовою не особливо складні, але вони мають деякі особливості, без знань яких часом складно не тільки їх відремонтувати, але хоча б правильно експлуатувати. Настає період, коли деякі елементи пристрою виходять з ладу, і потрібна допомога фахівців у діагностиці або ремонті.

Ремонт великої побутової техніки Київ

Основне завдання нашого персоналу – виконувати всі роботи з обслуговування та ремонту побутової техніки якісно, ​​акуратно та за короткий термін. Наші фахівці виконують оперативне усунення неполадок у роботі вашої домашньої техніки та електроніки, а також заміну пошкоджених або виведених з ладу механізмів, вузлів та агрегатів з виїздом майстра додому.

Як правило, поломки бувають електричного чи механічного характеру, внаслідок зносу обладнання чи зневажливого ставлення до нього. Але ремонт великих побутових приладів може проводитися не лише з цих причин. Бувають просто браковані моделі або деталі збирання були зроблені не з якісних матеріалів. Нашим спеціалістам під силу будь-який ремонт незалежно від причини поломки.

Виконуємо:  ремонт електроплит , варильних поверхонь , індукційних плитдухових шаф , витяжок , бойлерів , газових плит , кондиціонерів , кавоварок , пилососів , мікрохвильових печей , холодильників , пральних машин , сушильних машин , посудомийних машин .