Побутова техніка від шведської компанії Electrolux зокрема може бути безпечно використана для включення сучасних технологій у поєднанні з високоякісними матеріалами. Однак, як я не хотів би визнати, абсолютно будь-яке обладнання рано чи пізно виходить з ладу, аж до найвищої якості. Причин несправності, звичайно, можна назвати багатьма, проте у разі поломки потрібен якісний ремонт холодильників Electrolux у Києві, який ми завжди готові виконати якнайкраще. Всі київські сервісні майстри мають більш ніж 10-річний досвід роботи та пройшли спеціальну підготовку, яка дозволяє їм виконувати не лише зварювальні роботи з наповнення фреоном, заміну компресора двигуна або зварювання випарника, а також досить складні роботи ремонту електронного модуля вдома. Коли ви телефонуєте майстру до будинку нашої компанії, ви гарантуєте професійно відремонтований прилад, наші рекомендації з експлуатації, технічного обслуговування та розморожування, гарантійний талон на виконані роботи та встановлені запасні частини.

remont kholodilnikov electroluxElectrolux дуже популярні серед споживачів за їхню якість, довговічність та бездоганний дизайн. Багато сучасних моделей оснащені сучасним та елегантним дисплеєм, за допомогою якого ви можете легко переглядати та налаштовувати всі основні функції одним дотиком та встановлювати оптимальні умови зберігання для продуктів. І чим складніша техніка, тим більша ймовірність заподіяння шкоди. Це не означає, що ваш улюблений помічник зламається після нетривалої роботи, але важливо знати про збої та несправності. Однак, незважаючи на позитивні відгуки про чудову роботу, слід визнати, що навіть якісне і довговічне обладнання періодично виходить з ладу. Причин поломок може бути багато, але у будь-якому випадку їх необхідно усунути. Ми раді допомогти вам із цим!

Electrolux несправності

Частими несправностями холодильних систем є підвищений шум при роботі двигуна компресора, утворення шару снігу всередині камери, порушення температурного діапазону та поява калюжі під пристроєм. Крім того, деталі можуть з часом зношуватися, перестають реагувати на команди з панелі керування і навіть внутрішнє освітлення виявляється банальним.

 • Більшість моделей оснащуються відвідним випарником та витяжною системою. Якщо в камері з'явилася вода, це означає, що дренажна система або окремий елемент забиті. Щоб уникнути цієї проблеми рідко, необхідно виключити контакт продуктів з плаваючим випарником. Система може бути очищена гарячою водою. Якщо це не допоможе, вам потрібно викликати майстра на ремонт холодильника Electrolux у Києві.
 • Якщо ущільнення на дверцятах або морозильній камері дуже гаряче, турбуватися нема про що. Це пов'язано з тим, що гума ущільнювача контактує з радіатором. Цей продукт може знадобитися замінити з часом. Розбирання старого ущільнення та встановлення нового займе мінімум часу. Ця процедура часто входить у комплекс профілактичної роботи.
 • Бічні стінки нагріваються, якщо конденсатор перебуває збоку. Ця система передає частину тепла на конструкцію блоку, і нема про що турбуватися. Конденсатор періодично нагрівається, тому бічні стінки можуть бути гарячими та холодними на дотик. Якщо висока температура все ще спостерігається, правила встановлення пристрою порушуються. Відстань до стін та меблів має бути не менше 5 см.

НайменуванняЦіна, грн.
Виїзд та діагностикаБЕЗКОШТОВНО
 • Усунення засмічення капілярного трубопроводу
від 690
 • Заміна фільтра-осушувача
від 590
 • Встановлення конденсатора
від 590
 • Ремонт трубопроводу, плати керування, індикації
від 690
 • Заміна мотор-компресора, заправка холодильника холодогентом
від 690
 • Прочищення дренажної системи з повним розбиранням, частковим розбиранням
від 690
 • Встановлення та підключення нового холодильника з підведенням води до вже встановленого вентиля
від 690
 • Ремонт двигуна, електросхеми, компрессора, теплоізоляції шафи
від 690
 • Усунення шуму (регулювання трубопроводів, амортизаторів)
від 590
 • Ремонт таймера, двигуна вентилятора або трансформатора
від 690
 • Заміна ущільнювальної гуми дверей, термостата
від 590
 • Регулювання дверей, петель, полиць, шнура електроживлення
від 690
 • Заправка фреоном
від 590
 • Зміна комутації підключення при заміні двигуна-компресора
від 590
 • Усунення шуму (регулювання трубопроводів, амортизаторів)
від 690
 • Усунення витоку фреону
від 690
 • Заміна датчика відтайки, датчика температури, датчика перегріву, плавкого запобіжника
від 690
 • Ремонт льодогенератора, системи підведення води від вентиля, льоду.
від 690

 

 • При відмові або неремонтопридатності техніки - виїзд та діагностика - 590 грн.
 • У вартість робіт не включено запчастини та витратний матеріал.
 • Виїзд за межі міста від «кільцевої дороги» 20 грн/км.
 • Майстер видає квитанцію з докладним описом робіт, витратного матеріалу та загальною сумою замовлення. Виданий документ є гарантією в період 1 місяць.
 • Київська область - Віта-Поштова Тарасівка Микуличі Вишневе Ворзель Крюківщина Блиставиця Клавдієво-Тарасове Немішаєве Дмитрівка Гнатівка Вишгород Чабани Бровари Гаврилівка Глеваха Міла Горенка Бориспіль Білогородка Буча Свято-Петровське Білогородка
 • Станції метро - Академмістечко Палац Україна Деміївська Дарниця Берестейська Університет Дніпро Поштова Площа Арсенальна Олімпійська Хрещатик Героїв Дніпра Либідська Святошин Лук'янівка Вокзальна Лівобережна Майдан Незалежності Мінська Житомирська Палац спорту Шулявська Золоті ворота Нивки Бориспільська Сирець Контрактова Площа Петрівка Театральна
 • Лівий берег : Деснянський район, Дарницький район, Дніпровський район - Позняки Биківня Харківський масив Село Шевченка Рембаза Лісова Дарницький Бортничі Позняки Бортничі Осокорки ДВРЗ Соцмістечко Троєщина Лівобережний масив Березняки Русанівка Стара Дарниця Гідропарк
 • Правий берег : Солом'янський район, Подільський район, Оболонський район, Шевченківський район, Святошинський район, Голосіївський район, Печерський район - Залізничний масив Кадетський Гай Совки Пуща-Водиця Татарка Борщагівка) Відрадний Чапаєвка Караваєві дачі Липки Солом'янська Батиєва гора Південна Виноградар ВДНХ Вітряні гори Мотицький масив Святошино Китаєво Сирець Печерськ Перемоги Берестейська Теремки Академмістечко Шулявка Дорогожичі Петрівка Куренівка Майдан Новобіличі Мінський масив Жуляни Чоколовський Нивки Олександрівська Слобідка Житомирська Біличі Феофанія Пирогово Поділ Лук'янівка Пріорка Солдатська Слобідка Чорна гора Оболонь Деміївка Саперне поле Центр Хрещатик Звіринець

 

Сервісний центр Ремонт холодильників Електролюкс (Electrolux) Київ

Електролюкс, ймовірно, виняток, як правило, при використанні цього обладнання. За словами фахівців сервісних центрів з ремонту цього побутового приладу, самі власники є основною причиною поломки, оскільки вони не в порядку з холодильником і не дотримуються всіх пунктів інструкції. Ремонт холодильника Electrolux виконується тільки висококваліфікованими фахівцями, тому що при ремонті, як правило, використовуються дорогі матеріали і практично неможливо провести ремонт, якщо, звичайно, ви не зустрінете компанію, яка пропонує знижку на цю послугу, і ціна такого ремонту може бути на порядок нижче, ніж у традиційних центрів. Тому капітан у зручний для клієнта час прибуває за адресою, вказаною в заявці на ремонт, починається з перевірки цього пристрою та визначення справжньої причини несправності,

Досвідчені співробітники збирають максимум інформації по телефону, коригують перспективу для клієнта, полегшуючи завдання для майстрів, що позначається на ефективності. Компанія несе повну гарантійну відповідальність за ремонт, відповідає за якість комплектуючих. Залежно від характеру несправності, формується остаточна вартість ремонту, проводиться у найкоротші терміни та у зручний час. Надійний центр розвитку надає професійний сервіс, ремонтуючи в столиці. Спеціальна структура компанії дозволяє простежити весь процес, від виклику помічника до кінцевого результату, робить ціни прозорими, послугу доступною.