Ремонт кондиціонерів вдома Київ зможе здійснити майстер з обслуговування кондиціонерів швидко та за вищим розрядом. Якщо Ви помітили якісь неполадки в роботі пристрою, не слід тягнути з думкою, що майстер кондиціонерів не потрібен і все утворюється само собою. Якщо запустити проблему, обладнання може повністю вийти з ладу, тоді ремонт кондерів та будь-які послуги з ремонту кондиціонерів стануть у копієчку.

 • Чищення та ремонт кондиціонерів поруч LG Samsung (Самсунг), Sanyo (Саньо), Bork (Борк), Haier (Хаєр), Bosh (Бош), Daikin (Дайкін), General (Дженерал), Delonghi (Делонгі), Toshiba (Тошиба) , LG (ЛДжі), General Climate (Дженерал Клімат), Panasonic (Панасонік), MDV (МДВ), Carrier (Карієр), Tadiran (Тадіран), Hitachi (Хітачі), Electrolux (Електролюкс), Midea (Мідея) Балу), AEG (АЕГ), Mitsubishi (Міцубісі), Fujitsu (Фуджітсу), Supra (Супра), Vertex (Вертекс), Mitsubishi Electric (Міцубісі Електрик), Whirlpool (Вірпул).
 Послуги
Ремонт електроніки, плати керування
Чищення кондиціонера дренажної системи, блоків, фільтрів
Запpaвка xлaдaгентом
Дозаправка фреоном
Профілактика
Ремонт компресорів при витоку фреону
Заміна компресора
Ремонт вентилятора зовнішнього блоку
Встановлення та ремонт кондиціонерів поруч
Ремонт домашнього кондиціонера, з появою помилки
Заміна плати управління
Усунення залому траси
Заміна датчика температури внутрішнього блоку
Заміна кріплень зовнішнього блоку

ремонт кондиціонерівПерша компанія, яка випустила лінійку побутових пристроїв, була General Electric. Працював він на хімічній речовині аміак - обов'язково таким приладам потрібний ремонт. Пристрій, що містять аміак, встановлювалися за межами кімнати зовнішнього блоку, щоб уникнути отруєння в приміщенні. Вже через деякий час винайшли нешкідливий для людей холодоагент (фреон), що спростило конструкцію і поєднало їх в одне ціле. Сьогодні ми можемо спостерігати за касетними кондиціонерами ремонт практично у кожного.

Не варто забувати, що правильне встановлення ремонт та обслуговування кондиціонерів позбавить від неприємних запахів та поломок. Якщо потрібний сервісний центр для ремонту кондиціонерів для усунення поломки пристрою, звертайтеся до нас, виконуємо терміновий ремонт кондиціонера вдома з досвідом більше 5 років виконують всі необхідні роботи з гарантією. Ми намагаємось надавати професійне та надійне обслуговування для вашої техніки.

Терміновий ремонт кондиціонерів та спліт систем

Популярні послуги: монтаж та обслуговування кондиціонерів, викликати майстри з ремонту кондиціонерів та чищення, сьогодні на кожному кроці, але наша фірма проводить виїзд у Києві на місце розташування техніки. За місцем буде проведено діагностику кондиціонера та надано гарантію того, що прилад повернеться в нормальний режим роботи в короткі терміни. Адже наш майстер з ремонту кондиціонерів – це група кваліфікованих людей, які працюють на благо своїх клієнтів. Проведення робіт завжди знаходиться у низьких діапазонах, що дає шанс скористатися послугами кожному споживачеві.

Обслуговування, ремонт та заправка побутових кондиціонерів – це трудомісткий процес, адже спочатку потрібна точна діагностика та ремонт кондиціонера, під час якої виявляється проблемне місце техніки, і тоді вже розраховується точна вартість майбутніх робіт.

 • Працює, але не охолоджує (Потрібна заправка фреоном)
 • Спрацьовує захисний автомат (Коротке замикання в ланцюзі)
 • З блоку капає конденсат (Забита зливна трубка)

сервісний центр кондиціонерів

Тому важливо, щоб був майстер для кондиціонера, який виконує ремонт домашніх кондиціонерів, щоб не платити за фальшиві послуги, що не дають результативності. А наші фахівці зможуть завжди адекватно оцінити хворе місце приладу та виконати його ремонт.

Постійний перегляд допоможе не тільки уникнути порушень у роботі, а й продовжити термін експлуатації, підвищити продуктивність, мінімізувати споживання електроенергії. Природно, ремонт та профілактика кондиціонерів недорого та обслуговування спліт систем повинні надавати спеціалісти. Сервіс центр старих, канальних, офісних, настінних, віконних, кімнатних, кондиціонерів для підлоги з радістю пропонує свої послуги Вам.

Своєчасне технічне обслуговування та ремонт кондиціонерів – це як лікування захворювань, завдяки йому пристрої завжди будуть здорові.

 

                  

Ремонт 

 

l ступінь

 • Техніка не потребує розбирання
 • Виклик майстра та діагностика техніки - 590 грн
 • Ремонт - безкоштовно 

590 грн

 

ll ступінь

 • Ремонт з частковим або повним розбиранням техніки
 • Виклик – безкоштовно
 • Ремонт - від 790 грн 

від 790 грн

 Додатково 

 

 • Виклик та діагностика
від 590 грн

 

 • При відмові або неремонтопридатності техніки - виїзд та діагностика - 590 грн.
 • У вартість робіт не включено запчастини та витратний матеріал.
 • Виїзд за межі міста від «кільцевої дороги» 20 грн/км.
 • Майстер видає квитанцію з докладним описом робіт, витратного матеріалу та загальною сумою замовлення. Виданий документ є гарантією в період 1 місяць.
 • Київська область - Віта-Поштова Тарасівка Микуличі Вишневе Ворзель Крюківщина Блиставиця Клавдієво-Тарасове Немішаєве Дмитрівка Гнатівка Вишгород Чабани Бровари Гаврилівка Глеваха Міла Горенка Бориспіль Білогородка Буча Свято-Петровське Білогородка
 • Станції метро - Академмістечко Палац Україна Деміївська Дарниця Берестейська Університет Дніпро Поштова Площа Арсенальна Олімпійська Хрещатик Героїв Дніпра Либідська Святошин Лук'янівка Вокзальна Лівобережна Майдан Незалежності Мінська Житомирська Палац спорту Шулявська Золоті ворота Нивки Бориспільська Сирець Контрактова Площа Петрівка Театральна
 • Лівий берег : Деснянський район, Дарницький район, Дніпровський район - Позняки Биківня Харківський масив Село Шевченка Рембаза Лісова Дарницький Бортничі Позняки Бортничі Осокорки ДВРЗ Соцмістечко Троєщина Лівобережний масив Березняки Русанівка Стара Дарниця Гідропарк
 • Правий берег : Солом'янський район, Подільський район, Оболонський район, Шевченківський район, Святошинський район, Голосіївський район, Печерський район - Залізничний масив Кадетський Гай Совки Пуща-Водиця Татарка Борщагівка) Відрадний Чапаєвка Караваєві дачі Липки Солом'янська Батиєва гора Південна Виноградар ВДНХ Вітряні гори Мотицький масив Святошино Китаєво Сирець Печерськ Перемоги Берестейська Теремки Академмістечко Шулявка Дорогожичі Петрівка Куренівка Майдан Новобіличі Мінський масив Жуляни Чоколовський Нивки Олександрівська Слобідка Житомирська Біличі Феофанія Пирогово Поділ Лук'янівка Пріорка Солдатська Слобідка Чорна гора Оболонь Деміївка Саперне поле Центр Хрещатик Звіринець