У вас згорів автоматичний перемикач електричної плити? Тоді, звичайно, потрібно звернутися до сервісу! Ми маємо величезну базу оригінальних компонентів для ремонту більшості марок електричних та автоматичних перемикачів. Ремонт перемикача потужності електроплити або заміна оригінальною запчастиною завжди означає надійність та економію!

Де встановлені та які бувають перемикачі

ремонт переключателя потужності elektroplity

  • Ступінчастий перемикач для подачі пальника, який встановлюється на електроплитах, конфорках з чавунною поверхнею або на керамічному склі, але з чотирма пальниками старого типу (з витими спіралями).
  • Гладкий біметалічний вимикач живлення – встановлений на сучасній склокераміці, керувати пальником за допомогою такого вимикача простіше та приємніше.

Indesit (Індезит), Bosch (Бош), Neff (Неф), Brandt (Брандт), Ardo (Ардо), Kaiser (Кайзер), Candy (Канді), Siemens (Сіменс), Electrolux (Електролюкс), Gorenje (Гореньє), Whirlpool (Вірпул), Bompani (Бомпані), Beko (Беко), Zanussi (Зануссі), Delonghi (Делонгі), Samsung (Самсунг), Ariston (Арістон), AEG (АЄГ), Hansa (Ханса)

Чому краще надати спеціалісту ремонт

Найпоширенішою причиною виходу з ладу вимикача є розплавлені контакти. Буває і так, що необхідно замінити дроти та клеми. Якщо пристрій є електронним, то ремонт найкраще виконувати в майстерні ISservice .