З попередніх статей відомо, які найпоширеніші поломки бувають у СВЧ печах та ознаки таких поломок. Тепер розглянемо - як же усунути ці несправності в роботі мікроволнових печах.

  • Перейдемо до розгляду першої найпоширенішої проблеми гореньє слюдової пластини. Для її усунення робиться зміна згорілої такої платівки на нову. У цьому вони бувають кількох видів. Розбіжності в можливий термін експлуатації після ремонту. Тому потрібно бути обережними при покупці слюдової пластини або звернутися до майстра, який знає цю особливість та зробить професійний ремонт СВЧ печі .
  • Щодо другої причини – горіння запобіжника, то усунення його подібне до п.1 – змінюється згорілий запобіжник на новий. Зробити це може, як правило, майстер з ремонту мікрохвильових печей, оскільки знайти запобіжник досить складно, тому простіше звернутися в сервісний центр з ремонту НВЧ або замовити майстра з налагодження печей вдома.
  • Що стосується усунення несправності магнітрону, то, як і в інших випадках відбувається його ремонт або заміна на новий. В даному випадку потрібно бути обережним, оскільки іноді згоряння магнітрону призводить до згоряння ковпачка, що знаходиться на магнітроні.
  • Несправність панелі веде за собою різні дії залежно від характеру такої проблеми: від заміни окремої клавіші, її ремонту, приєднання чи від'єднання контактів до заміни цілої панелі. Найчастіше трапляються випадки із заміною всієї панелі.
  • При поломці трансформатора здійснюється заміна його на новий і мікрохвильова піч працює як нова.
  • Вихід з ладу двигуна призводить до його заміни. Часто змінюється і тарілка.

Механічні поломки усуваються, зазвичай, заміною тієї чи іншої деталі, що є ініціатором поломки. Таким чином, знаючи як усунути ту чи іншу поломку в НВЧ печах - Ви можете зробити це самостійно.