У вас зламався холодильник? Ми пропонуємо ремонт холодильників Київ вдома недорого!

Наша майстерня має повний спектр послуг з ремонту холодильних агрегатів: ремонт, діагностика вдома, регулювання, заміна дрібних деталей, заміна вентилятора, конденсатора, фільтра, випарника, терморегуляторів та інших важливих елементів.

Також можливий ремонт в умовах майстерні із застосуванням найсучаснішого обладнання.

Ми робимо ремонт холодильників Київ вдома недорого та морозильних камер будь-яких марок: Zanussi, Polar, Philco, Indezit, Atlant, Siemens, Samsung, Bosch, Kaizer, Gorenie, Fagor, Bompani, Electrolux, Beko, LG та інших. Усуваємо поломки будь-якої складності. На всі виконані роботи надається гарантія. Вартість послуг, що надаються, обговорюється з кожним клієнтом персонально, залежно від виявленої несправності. Все, що вам потрібно зробити, це зателефонувати нашому диспетчеру за тел. (098) 438 – 0005.

Назвати марку холодильника або морозильної камери та описати видимі несправності: холодильник відключається або не включається, підвищилася температура всередині камери, працює з перебоями, відсутність холоду, сторонні шуми тощо. Залишити свої контактні дані та обумовити час приїзду нашого майстра, зручний для вас.

Всі клієнти, які звернулися до нас за допомогою, залишилися задоволені роботою наших фахівців! Звернувшись до нас, ви заощадите час і гроші, а головне вам не треба буде купувати новий агрегат, тому що відремонтований прослужить вам багато років.