Рано чи пізно ви вирішуєте зробити собі подарунок – встановити нову пральну машину у себе у ванній кімнаті. Або захочете порадувати таким же подарунком своїх батьків, у вас самих вона давно стоїть у квартирі.

Якщо будинок, в якому ви збираєтеся встановити машину нового покоління, старше 10 років, можуть виникнути певні труднощі, про які не зайве поговорити до того, як ви почнете вибирати пральний порошок і завантажувати білизну в машину.

Якщо ви звертаєтеся в нашу сервіс службу, проблем із підключенням сантехніки практично не буває: майстер по установці пральної машини Київ вдома знає, що потрібно робити і чудово все виконає, одразу і в повному обсязі, причому у будь-який час – хоч увечері, хоч у вихідні.

(098) 438 - 0005

(063) 743 - 0002

Зате з електрикою зазвичай потрібно передбачити вирішення деяких тонкощів. Потрібна напруга – це одна з перших проблем. Якщо у вас у ванній проводка стара, тонка, значить, у будь-який момент вона може замкнутись і спалахнути або хоча б попереджувально задимитися. Проведення однозначно слід замінити, і не тільки через майбутні ремонти нової машинки, а просто заради власної безпеки. Друга складність - якщо у вас вже є кілька великих споживачів електроструму: проточний бойлер, мікрохвильова піч, холодильник, кондиціонер - навіть якщо проводка в повному порядку, варто потурбуватися про узгодження електропроекту приміщення та отримати додаткову потужність. Певна річ, якщо заміна проводки може відбутися за один робочий день і вкластися в суму до 1000 грн, то узгодження електропроекту означає вже тиждень або два.

майстер з установки пральної машини Київ вдомаВажливою проблемою стане відсутність заземлення. Сучасна пральна машина неодмінно вимагатиме наявності контуру заземлення для нормальної роботи. Якщо ви подивіться на вилці, від неї ви можете побачити два "європейські" або "американські" контакти по її краях, абсолютно незнайомий для колишніх радянських електромереж. Саме вони позначають провідника: у новозбудованих будинках усі розетки вже мають його, а в старих – якщо самі подбайте про це. Якщо вилка підходить до розетки – це ще не означає, що далі піде замикання. Ось якщо ще до будівництва будинку навколо фундаменту вкопали багато арматури, з'єднаної дротом, яка, примітивно кажучи, і служитиме місцем скидання зайвої електрики. Але найчастіше наші вітчизняні умільці (або приїжджі бригади) роблять все не так, як було б слід.

Якщо ваша проводка була банальним скруткою всередині розетки (через що вам знадобиться ремонт пральних машин, вже після другого або третього прання). Не найкращим варіантом буде і встановлення автомата, що просто відключає розетку при виникненні напруги на бічних контактах вилки - постійні включення та вимкнення просто шкідливі для пральної машини. Найдивовижнішим способом закріплення, який поширений виключно на теренах, є заземлення на водопровідну трубу. Цим ви створюєте собі відразу дві проблеми: удар струму по людині, яка торкнулася труби з приводу. Друга – зворотний ефект – удар струму по вашій же машині. Розгадка в тому, що якщо ви так «з'єднали» вашу машинку, то сусіди, швидше за все, теж додумалися до цього найпростішого варіанту. Коли десь неодмінно «проб'є», ваша пральна машина полетить,

Підключення без заземлення повністю безпечне для пральної машини, але небезпечне для всіх оточуючих. Воно може використовуватися як тимчасовий варіант, але є грубим порушенням техніки безпеки. Якщо у вас є діти або домашні тварини у квартирі, якщо ви любите одночасно митися у ванній та прати – краще одразу подумайте про правильне підключення справжнього заземлення.