Мікрохвильова піч – це головний помічник кожної господині. Саме за допомогою мікрохвильової печі можна легко підігріти будь-яку страву, розморозити рибу, м'ясо чи овочі. На жаль, згодом мікрохвильова піч може вийти з ладу.

Причинами несправності можуть бути як неналежна якість приладу від виробника, так і фактичний знос складових НВЧ печі lg, samsung, gorenje, panasonic, bosch.

Часті поломки мікрохвильових печейДля повного розуміння слід ретельно вивчити книжку із застосування пристрою. Там вказані всі тонкощі та нюанси використання вашої НВЧ.

Загальні правила користування мікрохвильовими печами:

 1. Головна вимога - не вмикайте поламаний прилад. Про це пояснюється в інструкції користувача, дослухайтеся до цієї рекомендації.
 2. Забороняється залишати відкриті дверцята при включенні, вони повинні бути постійно закритими під час приготування.
 3. Не запускайте в роботу мікрохвильову піч порожній, мікрохвилі відбиваються і повертаються назад до генеруючої основи, це може пошкодити генеруючий елемент та інші деталі.
 4. Не використовуйте прилад як резервуар для зберігання побутових предметів.
 5. Забороняється використовувати металевий посуд, а також посуд, на якому нанесені елементи фарбування. Посуд для цього пристрою має позначку (Suitable for microwave, For microwave oven, Microwave oven safe).
 6. Продукти не повинні перегріватись, це несе за собою ризики займання. У разі будь-якого наступу, відключіть прилад від мережі, і не намагайтеся виконати ремонт своїми руками, а зверніться до служби.
 7. Для безпеки вашого здоров'я не рекомендується готувати їжу в целофановому пакеті, в період розігріву шкідливі хімічні елементи можуть насичувати їжу.
 8. Застосовуючи функцію приготування гриль, радимо поставити внизу тарілку, в якій накопичуватиметься жир продукту.

До основних поломок мікрохвильових печей відносяться:

Повна відсутність нагріву страв;

 • Якщо мікрохвильова піч повністю не працює, слід перевірити якість напруги в розетці. Зверніть увагу на шнур живлення. Причина непрацездатності приладу може полягати у тріщинах на ізоляції.

Відсутність відображення індикації;

 • Відсутність якісного підсвічування або голосового супроводу може бути наслідком виходу з ладу кнопок керування або індикаторів. Для усунення такої несправності слід провести точну діагностику пристрою та звернутися до майстра.

Часткова або повна відмова управління;

 • Найчастіше причиною відмови управління вихід із ладу магнетрону. Магнетрон може стати несправним через надлишки пилу чи жиру. Для відновлення функціональності приладу слід очистити випромінювач та повністю замінити слюдяну пластину. Можливо, потрібно буде і засінити його на новий.

Відсутність обертання блюда.

 • Основною причиною відсутності обертів у мікрохвильовій печі, вихід з ладу трансформатора. Найчастіше з такою поломкою стикаються НВЧ печі з трубчастими нагрівачами. Відремонтувати прилад можна замінивши зношені компоненти та дроти.

Причиною несправності свч може стати неправильне користування приладом споживача. В результаті різкого відчинення-зачинення дверей можуть зміститися перемикачі. У такому випадку прилад не зможе бути герметичним під час підігріву продуктів. Крім того, нерідко трапляється повне перегорання проводів. Така несправність є наслідком розігріву предметів, які не призначені для мікрохвильової печі.

Для того, щоб швидко визначити причини несправності та провести професійний та оперативний ремонт мікрохвильових печей слід звернутися до професіоналів.

Компанія ІсСервіс пропонує швидкий та якісний ремонт та діагностику НВЧ від різних фірм виробників. Саме в нашій компанії Ви знайдете гармонійне поєднання доступної цінової політики та високого сервісу для всіх побутових приладів.