Відмінності використання електричних і газових плит - це розмовна тема більшості суперечок. Електричні плити на голову вищі технологічно і сучасніші, але в більшості випадків нашого населення, використання газових плит переважає.

Ось ми й розглянемо у цій статті, які бувають переваги та недоліки газових плит.

  • По-перше - плита газова до цього дня вважається з категорії недорогої великої техніки. Ціна цих пристроїв представлена ​​на ринку відносно низькою, а вартість витрати на газ не перевищить витрати на електрику. Тому газову плиту варто оцінювати як найбільш економічний варіант на кухні для приготування страв.
  • По-друге – тонкі особливості у роботі газової плити, одні вважають перевагами, а інші недоліками. На відміну від газової плити, електричної потрібен час для розігріву конфорок, що не завжди зручно. А ось на газовій плиті, можливість готувати надається практично відразу.
  • По-третє - регулювання сили нагріву можливе в обох типах плит, однак у газових все відбувається наочно: практично всі домогосподарки орієнтуються за силою полум'я, ніж електроплита похвалитися не може.

Прихильники електроплит не дуже люблять плити від газу, тому що в останніх є потреба самостійно підпалювати полум'я, що не дуже зручно. Однак багато сучасних пристроїв включають функцію автозапалювання вогню за рахунок похідної іскри підпалу.

Якщо брати з недоліків газової плити, це простота традиційної духової шафи в цьому винаході, засновники електричних плит пішли далеко вперед, представляючи більші можливості духовки в готуванні різних страв. Але все ж таки виробники газових плит вирішили виправити це питання і придумали гібридні пристрої для готування, де духовка працює від електрики, а поверхня від газу.

Ось ми і підійшли до найголовнішого недоліку газової плити - це підвищена небезпека даного пристрою, в основному через тимчасове зношування трубчастого і сполучного матеріалу відбувається витік газу через з'єднання. У таких випадках варто запобігти цій поломці за перших ознак, звернувшись у сервіс, де виконують ремонт газових плит вдома. Тільки досвідчені та знаючі майстри розуміють всю суть небезпеки, і тому найближчим часом зв'яжуться з Вами для обговорення подальших дій щодо усунення поломки.