Майстер з ремонту у Києві індезіт, арістон, бош, аег, зануссі, беко з горизонтальним та вертикальним завантаженням у якої не крутиться барабан, немає віджиму чи зливу води? Ось питання з яким через деякий час після придбання пральної машини стикаються кияни.

По телебаченню часто в рекламних роликах показують поломки пральних машин через утворення накипу на різних елементах машини, але насправді це лише одна з багатьох причин виведення приладу з ладу.

То чому ж ламаються пральні машини з горизонтальним та вертикальним завантаженням? Досить частою причиною поломки стає неправильне встановлення або експлуатація. Саме тому дуже важливо, щоб встановленням машини займався майстер, який має багаторічний досвід у цьому напрямі.

Однією з причин поломки може стати використання прального порошку, призначеного для ручного прання. Такі порошки категорично не можна використовувати для пральних машин, тому що вони утворюють дуже багато піни, яка згодом не міститься в барабані машини, буквально починає лізти з усіх боків, потрапляючи на вузлові елементи машини, це і призводить до поломки пристрою. Крім того, в середньому машини розраховані на термін експлуатації 4-8 років, тому згодом просто необхідно проводити ремонт і замінювати деякі деталі.

А перш ніж бити на сполох і викликати майстра на правий берег і лівий берег по ремонту пралень, треба ще все ретельно перевірити. Адже часто буває, що зробивши щось не так, як завжди, думаємо, що прилад зламався. Тому слід перевірити розетку, до якої підключається пральна машина, оглянути кран подачі води та перевірити, чи кришка люка правильно закрита. Якщо після перевірки машина відмовляється працювати, не варто засмучуватися. Майстри з ремонту компанії iSService можуть виїхати на правий і лівий берег.

Умовно можна розділити на категорії середньої складності та складний, оскільки цей пристрій має безліч елементів взаємного зв'язку.

  • До середньої складності належать заміна кнопок, ременя, чищення фільтра тощо. Іноді навіть вода під машиною може означати лише те, що вода просочується крізь елементи ущільнення, які потрібно замінити. Ще до цієї категорії зараховують усунення підвищеної вібрації.
  • Коли ж справа доходить до глобального розбирання машини, то починається складний ремонт. Він вимагає досконального знання слюсарної справи та електроніки. Провісником такого ремонту може бути поганий злив, стукіт або сильний шум при роботі машини. Нехтувати ремонтом не варто, адже набагато простіше і дешевше буде річ відремонтувати, ніж купувати нову, тому слід пам'ятати, що індезит, аристон, бош, брехня, аег, зануссі, беко та інші це наш профіль.

Однак часто буває, що начебто і є вибір серед існуючих ремонтних майстерень, проте знайти надійного майстра важко. Недовіра, погана репутація, чутки чи поради близьких ускладнюють. Тому як правильно вибрати майстри з ремонту техніки:

  • Репутація Звичайно, якщо Ви чули, що цей майстер дуже хороший, зволікати немає сенсу. Однак, якщо були хоч кілька зауважень до його роботи, варто все додатково перевірити. Існує велика кількість форумів та порталів, де користувачі залишають відгуки про різні послуги.
  • Спеціалізація . Майстер із ремонту газового обладнання не завжди може бути майстром з ремонту телевізорів. Краще звертатися до вузькоспеціалізованих професіоналів або в майстерні, які надають точні послуги, наприклад, наша компанія "iSService".
  • Вартість. Як то кажуть, безкоштовний сир тільки в мишоловці. Дешеві послуги – не завжди якісні, тому не варто довіряти майстру, що гарантує високий результат лише за півціни. Саме час, знання та зусилля майстра мають певну вартість та, на жаль, знизити її без втрати якості виконання роботи неможливо. Наприклад, ремонт дрібної побутової техніки, тому й вартість значно вища.
  • Комплектуючі. Поцікавтеся про наявність запчастин, що використовуються майстром для ремонту техніки. Заміна не нових деталей веде до подальшої несправності, можливо не зараз, але через тиждень-два Вам доведеться знову витратитися.
  • Гарантія Після виконання роботи майстер обов'язково повинен надати гарантію на свою роботу: у разі поломки чи несправності у певний період часу ремонт повинен бути здійснений безкоштовно.

(098) 438 - 0005

(063) 743 - 0002