Майстер з ремонту духових шаф горіння, піраміда, бош, електролюкс та інші: авторизований центр або звичайна майстерня. Часто ми стоїмо перед вибором, куди звернеться з ремонтом техніки.

Хочеться, щоб і швидко, і якісно, ​​і не дорого. Довірити техніку кому - небудь не рекомендуємо. Навіть якщо ремонтна майстерня знаходиться у Вашому будинку, варто переконатися, що їх послуги потрібні та виконуються на хорошому, якісному рівні.

Але повернемося до авторизованих та звичайних майстерень. Більшість відомих виробників техніки мають авторизовані сервісні центри у великих містах України – Київ. Це зручно та вигідно для користувачів. В першу чергу, через можливість безкоштовного ремонту: якщо у вас нова духова шафа горіння, піраміда, бош, електролюкс та інші марки, його ремонт виконується безкоштовно за гарантією протягом декількох років. У разі виявлення дефекту, підтвердженого спеціалістами сервісного центру, Вам повернуть гроші або замінять техніку. Крім того, вважається, що вузька можливість фахівця щодо одного бренду дозволяє виконувати роботу набагато краще та якісніше.

Проте, авторизовані сервісні центри часто відмовляються від ремонту старої побутової техніки. Якщо у Вас та ж духова шафа або інший пристрій старої моделі, існує можливість, що фахівці не знайдуть час і бажання його відремонтувати. Крім того, його ремонт або запчастини можуть коштувати надто дорого.

Інша справа звичайні сервісні центри, як наш « iSService ». На жаль, виконувати безкоштовно ремонт ми не маємо можливості, проте можемо Вас запевнити, що ціни у нас доступні та лояльні у місті Київ.

Наш майстер з ремонту духових шаф  знайомий з особливостями техніки всіх відомих виробників. Для нас не існує різниці між старою та новою технікою: свою роботу ми виконуємо якісно у будь-якому випадку. Ремонтні роботи виконуються для всіх видів техніки, починаючи від холодильників і пральних машин , закінчуючи дрібною побутовою технікою ( блендери , соковижималки ).

Часто виникає потреба здійснити швидкий ремонт техніки вдома у замовника. Авторизовані сервісні центри рідко погоджуються на виїзд додому. Для фахівців компанії iSService це не проблема.

Бажаємо звернути Вашу увагу на термін виконання робіт: авторизовані сервісні центри вимагають більше часу для ремонту, дуже не зручно, коли потрібно відремонтувати холодильник чи пральну машинку. Це з концепцією роботи підприємства, бюрократією (гарантійні папери) і більша завантаженість.

Звичайні сервісні центри зацікавлені у швидкому та якісному виконанні робіт. Це необхідно для виживання в умовах жорсткої конкуренції та підтримання хорошої репутації. Якщо роботу буде виконано не вчасно і неякісно, ​​майстерня втратить клієнтів, що призведе до її закриття. Авторизовані сервісні центри існуватимуть незалежно від якості виконання ремонтних робіт, оскільки вони фінансуються компанією-виробником та не спрямовані на прибуток.