Ardo 

Двері холодильної камери не примикають до холодильної шафи, відзначається очевидний перекіс дверей холодильної камери стосовно дверей морозильної камери.

- Це дійсно відбувається, якщо двері холодильної камери були завантажені пластмасовими пляшками великої місткості, або банками з консервами. Якщо отвори під кріплення, які розміщені на верхній та нижній області дверей не пошкоджені, достатньо розслабити кріплення кронштейнів і налаштувати положення дверей. Якщо отвори розбиті, то найбільш простий метод, це переважити двері на інший бік, при цьому для надягання будуть застосовані цілі отвори зі зворотного боку дверей, і не потрібно буде ремонтувати двері.

 • У холодильній камері немає холоду. Температура набагато більша, ніж необхідно.

— Найшвидше джерело — витік газу (холодоагенту) з холодильного апарату. У такому разі необхідно виявити конкретне місце витоку, усунути витік, а потім заправити холодильне обладнання фреоном. Тільки спочатку, перш ніж заправляти холодильний апарат, рекомендовано провести діагностику компресора, тому що при витоку компресор довгий час функціонує без виключення, що може спричинити його ранній вихід з ладу. При цій несправності необхідно звернутися до майстра з ремонту холодильників.

 • У холодильній камері накопичується вода. Під фруктовим ящиком також калюжа.

.- Причина ховається в засмічення дренажної системи. У такому разі волога стікає по задній стінці холодильної камери і не виводиться в ємність на компресорі, а накопичується всередині холодильного пристрою. Для усунення поломки часто досить вичистити трубку, по якій вода стікає в ємність на компресорі.

 • У холодильнику ARDO чути звук з боку задньої стінки, начебто руйнується пластик. Поклацає щодня.

- Явища «Потріскування» в холодильних пристроях виникають внаслідок природних теплових деформацій складових частин холодильника - морозильника (полістиролу, алюмінієвого листа і трубок випарника). Це явище не впливає на робочі властивості холодильного обладнання і не може розглядатися як недолік виробу.

 • Холодильник Ardo вмикається і після цього відразу ж вимикається.

— Швидше за все, пошкоджено реле пускозахисне компресора, або сам компресор. Заміна пускозахисна реле, як правило, не пов'язана з якими - або проблемами, і якщо у Вас є знання роботи з електричним струмом, то можна спробувати проміняти реле самостійно (хоча ми всі - таки порадили б звернутися в сервісний центр з ремонту холодильників) . А ось при зміні компресора необхідне заправлення холодильного апарату холодоагентом, тому для виконання цієї роботи потрібно запросити майстра із сервісного центру.

Hotpoint Ariston, Indesit

 • Не включається компресор холодильного обладнання, хоча мережа точно налагоджена.

- Якщо у вас холодильник Hotpoint Ariston, Indesit з електричним управлінням, цілком можливо, що не в порядку плата управління. Поломки у цьому компоненті блокують роботу, у результаті компресор не запускається. Необхідно викликати майстра з ремонту холодильників та полагодити або проміняти плату керування.

 • Холодильник Арістон, Індезит з електронним керуванням, на зовнішній панелі розташовується покажчик стану роботи - отож, він не світиться.

— Поломка ховається у платі управління. Трапляється, що вона просто вигоряє, це через стрибки напруги в мережі. Тому при використанні будь-якого електричного холодильника рекомендовано ставити спеціальний регулятор напруги. Особливо якщо йдеться про дачу або заміський будинок.

 • У двокамерному холодильному пристрої працює лише морозильник. А в холодильній камері не встановлюється температура.

- У холодильниках з двома компресорами ця поломка часто обумовлена ​​виходом з ладу вимірювача температури холодильної камери. У морозильних шафах з одним компресором джерело несправності, як правило, пов'язане з витіканням холодоагенту з холодильного апарату.

 • У холодильнику Арістон, Індезит не світить зелена лампочка. У чому можлива проблема?

— Зелений індикатор позначає, що він увімкнений в електромережу. Якщо холодильник функціонує справно, а зелений індикатор не світить, то він просто перегорів і буде потрібно його замінити на новий. Зелений індикатор на роботу холодильника не впливає.

 • Як скоріше розморозити холодильний пристрій?

— Цей метод використовується лише для модифікацій холодильників без системи No Frost. Вимкніть пристрій від мережі. Для швидкого розморожування морозильної камери помістіть у неї ємність із теплою водою. Не встановлюйте ємність з водою прямо на поверхню камери або на полицю, під ємність потрібно підкласти блюдце або миску. Гаряча пара від води через короткий час розчинить снігову "шубу", після чого достатньо протерти внутрішню площину камери, щоб видалити вологу, і можна знову підключати.

Bosch, Siemens

 • Електричний холодильник Bosch, Siemens включається та вимикається відразу.

- У прикладі появи такої поломки необхідно перевірити плату управління. Найшвидше, непрацездатна саме вона. У цьому випадку краще попрямувати до майстра.

 • У холодильнику Bosch накопичується вода. Є присутність затхлого запаху.

— Потрібно обстежити справність дренажної системи. Якщо вона вийшла з ладу, вода не виводитиметься з системи, а почне збиратися в холодильній камері. Необхідно промити злив, а потім обережно прибрати залишки води з камери. Присутність вологості всередині агрегату – ініціює неприємний запах. Поки поломка не усунена, його неможливо позбутися.

 • Холодильник Бош вимикається, потім знову вмикається, але починає працювати в іншому режимі.

— Непрацездатний блок електронного керування (наскільки зрозуміло, апарат у вас електронний). У модифікаціях з електронним термостатом таке іноді трапляється. Обстежте вказану деталь, у разі її пошкодження необхідно замінити.

 • При вимкненні холодильника Bocsh компресор сильно гуркотить.

- Необхідно звернути увагу на трубки, що відходять від нього: вони не повинні торкатися до корпусу холодильної шафи, а також на кріплення ящика для збору води, що відтанула, - він повинен бути вірно, встановлений на двигун і теж не торкатися трубок і корпусу холодильної шафи. Якщо ж гуркіт йде від самого двигуна-компресора, то потрібна його заміна на інший.

 • У моєму холодильнику виникла якась незрозуміла матерія, що зовні нагадує пластилін. По цілому периметру внутрішньої частини.

— Субстанції, схожі на пластилін, — це герметик, який застосовується у стародавніх модифікаціях холодильників Candy. Через нагрівання контуру дверей він може вилізти назовні. Не треба лякатися, достатньо вилучити його самостійно. Для цього краще застосовувати ганчірку та гарячу воду, так як зіскребти його тонкими предметами небезпечно: можна завдати шкоди верхньому покриву деталей.

 • У холодильній камері немає холоду.

— Якщо ваш пристрій оснащений системою No Frost, може бути несправна система автоматичного розморожування морозильної камери. У цьому випадку температура холодильної камери стане явно вищою за звичайну, їжа може зіпсуватися. Ще, можливо, знадобиться заміна вимірювача або Тена.

Електролюкс, Зануссі

 • Дисплей на холодильнику Electrolux, Zanussi дає помилкові дані: часом моргає, а іноді й зовсім гасне.

— Найімовірніше, винна електрична плата. Вона є окремим електронним блоком, який працює незалежно від холодильника в цілому. Тому ваш агрегат може бути гаразд і працювати дуже правильно. А ось плату доведеться замінити.

 • У холодильнику Electrolux немає холоду.

- Пошкоджено термостат. Це можливіша причина, якщо у вас холодильник з механічним керуванням. Якщо ж оснащений електронним управлінням, проблема, мабуть, ховається у платі регулювання чи датчику температури.

 • Дисплеї двох камер двокамерного холодильника видають хибні дані.

— Ще один уже вищеописаний із показників подібної неполадки — покази на дисплеях різко змінюються при вимиканні та подальшому включенні холодильника.