Духовка є одним із головних помічників господині на кухні. І це не дивно, адже приготовлені у ній страви не лише смачні, а й корисні. Саме тому коли духовка виходить із ладу – це велике розчарування.

Однак не опускайте рук - довіртеся фахівцям «iSService», які виконають ремонт духовки для вас на найвищому рівні - швидко, якісно і, головне, надійно.

Духовки вже дуже давно мають господарки величезний попит. Найбільшою перевагою духових шаф є їх компактність та можливість розміщення у будь-якому місці. Таке широке поширення даних пристроїв посилює попит на добрих фахівців з ремонту духових шаф.

Незважаючи на те, що духовки мають досить тривалий термін експлуатації, вони також зношуються. Найважливішим чинником є ​​правильне визначення причин несправності. Звернувшись до фахівців з нашого сервісного центру, ви заощадите час та гроші, та отримаєте якісні послуги з ремонту.

Ремонт духовок та основні види несправностей

До найпоширеніших типів поломок належать такі:

- Несправний вентилятор усередині духовки (як правило, у такому випадку необхідно перевірити контакти)

- Зламані ручки управління

- перегорання нагрівальної спіралі (для усунення несправності просто виконується заміна деталі)

— несправні перемикачі (у разі, якщо перемикачі ламаються, духовка просто перестає грітися, заміна даних деталей дозволить повернути духову шафу до робочого стану)

- Несправний електричний ланцюг (для того щоб відремонтувати духовку, треба замінити ланки, що вийшли з ладу).

Ремонт електричних духовок Gorenje (Гореньє)

Електричні духовки вважаються досить складним пристроєм у технічному плані. Вони можуть додатково комплектуватись грилем, системами освітлення, конвекцією, додатковими системами, які дозволяють створювати програми для приготування їжі та іншими корисними функціями.

Причинами виникнення несправностей у духовках всіх видів найчастіше стають старіння та зношування техніки, забруднення, порушення правил експлуатації пристрою, або перепади напруги в електричній мережі.

Ремонт газових духовок Bosch (Бош)

Поряд з електричними, до найпопулярніших належать також газові духовки. Основною перевагою останніх є їхня надзвичайна економічність. Вже протягом тривалого часу вони популярні також через свою високу надійність, проте навіть найнадійніша техніка може зламатися.

У разі виникнення будь-яких несправностей, не варто намагатися відремонтувати духовку самостійно. Не зволікайте, і якнайшвидше звертайтеся до фахівців. Спроба відремонтувати духовку самостійно може закінчитися великими збитками або серйознішими наслідками.

Ремонт духовки Київ: де замовити?

Наші фахівці гарантують якісний та швидкий ремонт духовки за доступною ціною. У нас є всі необхідні інструменти та деталі для ремонту вашої побутової техніки. Перевагою наших спеціалістів є надзвичайна пунктуальність. Ми в короткий термін проводимо діагностику та ремонт вашої техніки, продовжуючи можливий термін її експлуатації ще на кілька років.
Вартість ремонтних робіт залежатиме від складності поломки та ціни запасних деталей. Остаточну вартість послуг ви можете дізнатись після того, як наші майстри проведуть повну діагностику побутової техніки.

Ремонт духової шафи найпопулярніших марок Gorenje (Горіння), Bosch (Бош), LG, ARDO, ZANUSSI і Whirlpool так професійно, що вони ще довго будуть служити вам і без проблем. Звертайтеся до фахівців « iSService » та отримайте дійсно якісний та ефективний сервіс.