Робот пилосос - це пристрій, що з'явився у продажу порівняно недавно, але вже встиг залучити багатьох покупців завдяки простоті використання та економії часу, а головне - силі щотижневого прибирання. Незважаючи на те, що обладнання продається за різними цінами, ремонт та обслуговування роботів пилососів Київ практично однаковий. Основними компонентами роботів пилососів є пилозбірник, датчики, основна плата управління та акумулятор, які найчастіше виходять з ладу, а це означає, що вони потребують грамотного ремонту таких брендів: Lrobot, Samsung, Xiaomi, Irobot Dirt Dog, Panda, Maytronics, Xrobot, Neorobot, Sencor, Irobot Mirra, Philips, Ecovacs, Clever & Clean, Neato, Iclebo, Irobot Scooba,

ремонт роботів пилососівЯкщо власники тривалий час користувалися пристроєм, відбувається природний процес старіння роботів пилососів, пов'язаний із поступовим виходом компонентів з ладу. Але перша помилка може виникати ще швидше, наприклад, якщо умови використання не дотримуються і пристрій часто зазнає несприятливих механічних впливів. У цьому випадку цілісність корпусу може бути порушена, окремі елементи індикації можуть вийти з ладу.

Часті неполадки коли потрібний ремонт та налаштування роботів пилососів

 • Не орієнтується у приміщенні
 • Зупиняється у процесі роботи
 • Не працює індикація роботів пилососів
 • Не вмикається
 • У процесі роботи видає нехарактерний шум
 • Клініт щітка/щітки
 • Натикається на віртуальні перешкоди
 • НЕ заряджається

Щітка роботів-пилососів постійно клинить

Механічна поломка через знос щіткотримача, засмічення внутрішньої системи. Якщо один із вищезгаданих збоїв стався, необхідно провести повну діагностику роботів пилососів та тести, після чого майстер визначить варіанти ремонту та запропонує їх власнику. Після поломки, ремонту та діагностики роботів пилососів гарантується або заміна запасних частин.

Пилосос-робот зупиняється під час роботи

ремонт роботів-пилососівВи помітили, що прилад неправильно продовжує цикл очищення, зупиняється та вимикається – потрібен ремонт-роботів пилососів? Цей дефект на 80% пов'язаний із низьким рівнем заряду батареї. Існують випадки, коли зарядна станція або контролер живлення не працюють належним чином. Дефект можна спостерігати після попадання великої кількості вологи всередину пристрою на диск.

Робот-пилосос не заряджається і не вмикається

Дефект батареї. Акумулятор роботи пилососів замінюється. Існують випадки, коли зарядка не відбувається через відмову зарядного пристрою, кабелю живлення, дуже рідко, у разі виходу з ладу контролера або силової мікросхеми.

 1. Широкий спектр послуг. Наші фахівці здійснюють не лише діагностику та ремонт, а й комплексне післягарантійне обслуговування роботів-пилососів. За потреби фахівці оновлять налаштування роботів пилососів.
 2. Гарантія на всі види робіт. Після ремонту можете бути впевнені, що він не підведе наступного дня. Навіть якщо буде повторна поломка однієї й тієї частини або всього блоку, професіонали виконають повторне відновлення абсолютно безкоштовно.
 3. Наявність всього необхідного для ремонту. На складі компанії є поповнений спектр продуктової лінійки роботів пилососів, включаючи елементи дисплея для додаткових опцій, змінні щітки, аксесуари батареї.