Liebherr це високорозвинена технологія, надійна робота якої залежить багатьох чинників. З цієї причини необхідно дотримуватись правил експлуатації. Якщо у вас виникли проблеми з роботою пристрою, зверніться до майстерні. Більшість холодильників, виготовлених у Німеччині, оснащені електронним модулем керування, який розпізнає код помилки. Коли відповідна інформація відображається на панелі керування, вона має бути передана майстру. Ми не рекомендуємо самостійний ремонт, тому що це може призвести до незворотного виходу пристрою з ладу. Важливо дотримуватись послідовності дій та використовувати відповідні елементи для діагностики. Ми гарантуємо високу якість результатів та оперативність у вирішенні поставлених завдань. Ремонт зазвичай виконується того ж дня і ми не переплачуємо за послуги. На виконану роботу надається гарантія. Для професійного ремонту зв'яжіться через надійнийсервісний центр Liebherr у Києві .

servisny tsentr liebherrВбудована техніка добре вписується в будь-яку нішу меблів. Особливо важливим є той факт, що при виробництві враховуються всі сучасні розробки та забезпечується економія енергії. Спеціальні технології дозволяють зберегти всі корисні властивості овочів та фруктів якомога довше. Вони думали про все до дрібниць. Наприклад, спеціальні майданчики для зберігання різних видів товарів (для занять спортом, риболовлі, дачі). Багато полиць, харчових відсіків, призначених для продуктів різних розмірів. Збереження свіжості та корисності харчових продуктів гарантується виробником. Однак навіть якісне обладнання з часом виходить із роботи, тому ремонт побутової техніки Liebherr такий важливий. У чому секрет? Справа в тому, що Лібхер має деталі, які не відразу помітні. Тут на допомогу прийдуть полиці, що регулюються по висоті, що дозволить швидко змінити висоту простору під ваші цілі. Функція швидкого охолодження прискорить процес заморожування.

Наш сервіс робить експертну оцінку та публікує висновок про роботу побутових та професійних пристроїв, ремонтуючи прилади при виявленні несправності. Запчастини та аксесуари для холодильників, морозильних промислових камер можна замовити в сервісі Лібхер. Поломка побутової техніки завжди неприємна. Незначні збої викликають мінімум дискомфорт, а великі збої вимагають значних витрат часу та фінансів на усунення поломок. Ви можете скоротити витрати та мінімізувати ризик лише під час обслуговування. Фахівець завжди дасть практичні поради щодо принципів експлуатації пристрою. Це допоможе уникнути передчасного зносу основних компонентів і деталей, щоб запобігти таким проблемам, як раптові стрибки напруги, вода в електроніці та інші.

Як ми приймаємо замовлення

Диспетчер дзвонить клієнту, щоб уточнити інформацію про несправність пристрою, адресу та зручний час відвідування. Майстер приїжджає за обговорений час, ставить докладний діагноз. Майстер може усунути несправність, коли він має необхідні запчастини для вашої моделі техніки. Замовник оплачує ремонт техніки Liebherr. Можете заплатити готівкою або переказати гроші на банківську картку компанії.
Майстер видає угоду, за якою клієнт може зв'язатися з нами у разі гарантійного випадку.

Центр (Liebherr) Лібхер з ремонту техніки

Ремонт побутової техніки Liebher усуває дефекти електронних пристроїв. Термін служби продукції німецької компанії вражає, але кожна запчастина може відпрацювати обмежений запас часу. Згідно з нашою статистикою, першими ламаються електронні плати управління, які відповідають за функціонування приладу. Проблема може бути легко вирішена шляхом заміни або перешивки. Другим можливим недоліком є ​​поломка датчика температури, що впливає на температурну стабільність режимів роботи пристрою.

На додаток до критичних несправностей, наші майстри також надають невеликі послуги з ремонту, які необхідні, якщо від морозилки зламається коробка, ручка або пластикова опора. На сайті сервісного центру Liebher легко знайти інформацію про типи несправностей, які необхідно усунути, приблизний рівень цін та професіоналізм майстрів. Ми проводимо ремонт вбудованих і окремо стоять одно- та двокамерних приладів. Майстер приїде у зручний час за адресою – проведе діагностику, оголосить вартість. У робочий набір кожного фахівця входить сучасний інструмент та необхідні запчастини, що дозволяє швидко відремонтувати техніку.