Наша компанія вже багато років зарекомендувала себе на українському ринку споживчих послуг і з того часу впевнено займає лідируючі позиції. Ми ремонтуємо прилади, що економить час і позбавляє зайвих турбот. Термін гарантії минув, потрібен терміновий та недорогий ремонт? Тепер можливо дихати спокійно, адже сервіс центр з ремонту техніки  пропонує якісні професійні послуги за цінами, які вас просто приємно здивують. У роботі ми використовуємо оригінальні запасні частини: незалежно від обраного товару, його вартість завжди буде адекватна. Золоте правило нашої компанії, яке гарантує відповідальний, якісний, швидкий та надійний ремонт улюбленого пристрою.

Майже все обладнання високої якості стає непридатним для використання з різних причин. Поломки часто набагато дешевші і швидші, ніж придбання нового гаджета. Тому своєчасний контакт із майстрами нашого сервісу продовжить службу. Майстри проводять безкоштовну діагностику та пропонують рішення. Крім того, для кожного клієнта можна зателефонувати майстру.

Сервісний центр чи ремонт техніки власноруч

servisny tsentr

 1. По-перше, можна посилити ситуацію та спровокувати серйознішу несправність.
 2. По-друге, усунення наслідків такого втручання буде дорожчим, оскільки не кожен майстер візьметься виправляти помилки інших. Наші фахівці завжди готові надати оперативну технічну допомогу та усунути несправності. Ми навіть проводимо такий ремонт, що інші відмовляються через складність.
 3. По-третє, довіряючи ремонт професіоналам, ви отримаєте відремонтований пристрій у той же день та гарантійний талон.

В який сервіс звернутись

ISservice запропонував своїм клієнтам відмінне сервісне обслуговування – будь-яких марок та моделей техніки. Це дуже зручно, тому що не потрібно шукати транспортні засоби для постачання. Крім того, замовник сам визначає час візиту майстра у разі потреби. Немає необхідності бути на місці в очікуванні експерта.

Незважаючи на широкий спектр виробників та технічних платформ, для індивідуального використання страждають від обмеженої кількості збоїв. Ремонт пристроїв готовий виконати наш сервіс, повернувши обладнання до роботи. Список ремонтів, що надаються через нашу майстерню, дуже широкий. Ми здійснюємо ремонт під час виїзду та у сервісі використовуючи тільки якісні комплектуючі. Завжди надаємо квитанцію виконану роботу та встановлені частини обладнання.

Враховуючи безліч нюансів роботи, ми ремонтуємо техніку у місті та області. Більшість проблем можна вирішити за день. Щоб позбавити вас зайвих проблем, ми запропонували фахівцю можливість вирушити додому або відправити обладнання кур'єром. Щоб майстер пішов до вас додому, уточніть побажання, зателефонувавши за номером або замовте зворотній дзвінок, опишіть вашу проблему та домовтеся про час відправлення. Фахівець діагностує та пропонує рішення. Часто достатньо одного від'їзду спеціаліста, який має необхідний ремонтний комплект.

У разі серйозної поломки вам запропонують найкраще рішення, наприклад, провівши ремонт у нашій майстерні. Переконайтеся, що після діагностики ціна погоджена з вами та при отриманні перевірте обладнання та сплатіть раніше погоджену ціну. Ви отримаєте акт виконаної роботи, а також гарантію на виконану роботу на строк до одного року.

Переваги

   • Ремонт будь-якої складності, у тому числі на рівні компонентів
   • Власний відділ контролю якості - відповідає за якість обслуговування клієнтів
   • Сертифіковане ремонтне обладнання
   • Відповідальність щодо гарантії
   • Фахівці нашого колл-центру будуть раді відповісти на ваші запитання щодня
   • Працюємо без вихідних
   • Висока швидкість та якість ремонту завдяки досвіду майстрів та професійному обладнаннюservisnyy tsentr kiev

Ціна ремонту в сервіс центрі

Завдяки гнучкій ціновій політиці, сервісний ремонт буде вигіднішим для вас, оскільки він дозволить уникнути необхідності заміни зламаного обладнання на нове. Майстерня не є авторизованим сервісом, але може бути використана для роботи з поломками, які не всі послуги проводять. Можливість ремонту з різними проблемами становить великий інтерес для клієнтів. Тому щодня розширюємо список відремонтованих брендів, щоб кожен міг отримати якісний ремонт.

Майстри мають величезний досвід і знання, вони можуть виконати якісний ремонт відмови будь-якої складності. Прагнемо задовольнити потреби всіх клієнтів, пропонуючи найвищий рівень робіт за найдоступнішими цінами. Основними перевагами нашого ремонту електроніки є порядність, працьовитість та відповідальність. Ми не даємо порожніх обіцянок, тому, якщо здаєте техніку, ми прагнемо виконати її у найкращій якості.

remont vytyazhek
remont kholodilnikov
remont stiralnykh mashin
remont varochnykh poverkhnostej
remont utyugov
remont tosterov
remont sushilnykh mashin
remont sokovyzhimalok
remont pylesosov
remont posudomoechnykh mashin
remont parovarok
remont obogrevatelej
remont myasorubok
remont multivarok
remont mikserov
remont mikrovolnovok
remont kukhonnykh kombajnov
remont konditsionerov
remont kofemolok
remont khlebopechek
remont induktsionnykh plit
remont gazovykh plit
remont fenov
remont elektroplit
remont dukhovykh shkafov
remont bojlerov
remont blenderov
remont detskikh igrushek
remont robotov pylesosov
remont-aykos