Whirlpool – американський виробник побутової техніки. Головний офіс знаходиться в Бентон Харбор, Мічіган, США. Компанія була заснована у 1911 році під назвою Upton Machine Co. та займалася виробництвом електричних приладів. Після 18 років, у 1929 році, виробник об'єднався з Nineteen Hundred Washer Co. і в 1950 змінив назву на Whirlpool Corporation. Наступним етапом розвитку компанії став запуск виробництва іншої техніки. Ще в 1951 році компанія придбала завод в Огайо і розпочала виробництво кондиціонерів та холодильників. Технології компанії стають дедалі популярнішими. З 2004 року сервісний центр Whirlpool у Києвівідкриває своє представництво у Європі та поступово виходить на світові ринки. Завдяки вишуканому дизайну, функціональності та бездоганній якості, продукція бренду Вірпул стає популярною в Україні.

Щодня ми оточені побутовою технікою, бо вона – наш головний щоденний помічник. Але іноді настає час, коли обладнання виходить з ладу. І коли це відбувається, ми, природно, хочемо відновити зламане обладнання якнайшвидше. Якщо ви помітили, що ваші прилади почали дивно поводитися (шум, скрип, стукіт, шипіння тощо) - вам слід негайно викликати помічника, який проведе діагностику зламаного приладу і при необхідності відремонтує його.

Рекомендації щодо поводження з технікою Вірпул

servisny tsentr whirlpoolВикористовуйте лише перевірені, високоякісні засоби для чищення, призначені виключно для високоякісного обладнання. Кожні 1-2 місяці організуйте профілактичне чищення виробу, придбаними у спеціалізованих магазинах. Не використовуйте хлор, оцтову та лимонну кислоти для очищення. Протягом усього періоду експлуатації обладнання повинно бути у чистоті, при необхідності протираючи корпус злегка вологою тканиною. Особливу увагу рекомендується приділяти пральним машинам, встановленим поруч із ванною або раковиною: вкрай небажано, щоб вода постійно потрапляла до них. Сховати з'єднувальні труби та електричний кабель у недоступному для дітей місці та не піддавати їх надмірним навантаженням, які можуть призвести до поломок або переломів. У разі частих несправностей ми рекомендуємо звернутися до сервісної служби.

Переваги ремонту через сервісний центр Whirlpool

Ми команда досвідчених майстрів, використовуємо професійне обладнання, маємо багаторічний досвід роботи, поставляємо оригінальні запчастини та аксесуари з можливістю викликати майстра додому на ремонт електроплит, ремонт газових плит, ремонт духовок, ремонт бойлерів, ремонт холодильників, ремонт пральних машин та іншої техніки. Ефективність у задоволенні запитів на ремонт досягається завдяки співпраці з представництвами виробника та складами запасних частин, необхідних для ремонту. Висококваліфікований ремонтний персонал може швидко виявити та зробити ремонт техніки Whirlpool. Обслуговування та ремонт побутової техніки в основному проводяться на місці з гарантією на виконану роботу.

Як замовити майстри з ремонту техніки Вірпул

Щоб викликати співробітника, просто заповніть онлайн-заявку на сайті або зателефонуйте контактним телефонам компанії. Технік відправиться на адресу протягом однієї години з моменту розміщення замовлення. Співробітник привезе із собою імпортний переносний інструмент та оригінальні запасні частини. У нас завжди є компоненти, навіть для більш рідкісних моделей приладів Вірпул. Сертифіковані інженери компанії отримали спеціальні дозволи та сертифікати, що дозволяють ремонтувати газоелектричні прилади Whirlpool. Вони постійно відвідують безперервні навчальні семінари, які допомагають не відставати від усіх інноваційних розробок.

Фахівці мають досвід, необхідний для надання якісних послуг. Крім того, у нас є комплектуючі та запчастини, тому вам не варто морочитися з непотрібними дрібницями. Ми вирішимо всі проблеми, а натомість ви отримаєте кращий ремонт Whirlpool. Ми не дбаємо про кількість роботи, якщо хочете, можете робити все самі, але пам'ятайте, що наш сервіс надає цей вид послуг – ви заощаджуєте не лише час, а й енергію. Всі роботи виконуються за короткий термін, і все буде коштувати в доступній ціні. Тож не відкладайте. При найменшій відмові краще відразу відремонтувати і не хвилюватися, ніж досягти масштабної відмови, а потім витратити чимало грошей на покупку нового пристрою. Пам'ятайте, команда чемпіонів завжди готова допомогти. Ми надаємо професійний сервіс та вислухаємо всі побажання клієнтів.